STOK'TA Hazır Ürünlerimiz SİZİ BEKLİYOR!

KOLİCİDEN.COM KOLİ ve KUTU İMALATI

Baskısız Koli Çeşitleri

Baskısız koli çeşitleri bir ürünün lojistik aşamalarda güvenilir bir şekilde yolculuğunu tamamlayabilmesi adına tercih edilen ambalaj ürünlerindendir. Koli ve ambalaj malzemeleri hassas veya sert malzemelerin dışarıdan gelecek etkilere karşı korunması adına oldukça önemlidir. Üretildiği materyalin kalitesi ve dayanıklılığı sayesinde ürünlerin güvenliğini sağlayan bu materyallerin baskısız koli çeşitleri şeklinde üretilmesi talebe bağlı şekillenmektedir.

Markaların genel talebi kolilerin baskılı bir şekilde hazırlanıp teslim edilmesi olsa da bazı özel durumlarda baskının tercih edilmemesi daha doğru olur. Bu durumda müşteri taleplerini önemseyen bir bakış açısı ile baskısız hazırlanan koliler en güvenilir şekilde teslim edilir. Kalitesinden asla ödün verilmeyen kolilerde en önemsenen konu dayanıklılık olur.

Baskısız Koli Çeşitleri ve Özellikleri

Baskısız koli çeşitleri dendiğinde genellikle ev taşıması esnasında ihtiyaç duyulan koliler gelir. Bu koliler söz konusu sınıfta yer alsa da baskısız kolilerin sadece ev taşımasında kullanılan tür olduğunu ifade etmek doğru olmayacaktır. Zira sektör bağımsız bir şekilde üretilen ve amaca uygun olarak özelleştirilebilen koliler tamamen dayanıklılık ve güvenliği amaçlar.

Baskısız kolilerle ilgili dikkat çeken konulardan bir tanesi de ebatlar noktasında herhangi bir sınırlamanın olmamasıdır. Müşteri taleplerine uygun bir şekilde ister çok küçük ister çok büyük ebatlar la hazırlanan koliler sayı noktasında da sınırsız bir şekilde üretilir. Karton ve mukavva kalitesinin müşteri ihtiyacına uygun bir şekilde belirlendiği koliler arasından siz de tercihinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Çift Oluklu Koli

Ambalaj malzemeleri konusunda arayışınızı kaliteli bir marka ile çalışarak sonuçlandırmak ve çift oluklu koli üretiminde başarı yakalamış bir firma seçmek için hazır mısınız? http://www.koliciden.com olarak sizlere sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetler sayesinde sadece koli değil aynı zamanda güvenli bir ambalaj malzemesi de sunduğumuzu belirtmek isteriz!

Üretim ve dağıtım faaliyetlerinde rol alan markaların en büyük ihtiyaçlarından bir tanesi de hiç şüphesiz ürünleri koruyacak bir ambalaj malzemesidir. Ambalajın kalitesi ürünün zarar görmesine engel olurken müşteriye güvenilir bir şekilde teslim edilmesine olanak sağlar. Bu anlamda yaşadığınız ambalaj kaynaklı problemleri ortadan kaldırmak ve ürünlerinizin güvenliğini sağlamak artık size bağlı! www.koliciden.com ile yapacağınız iş birliği ürünlerinizin güvenliğini zirveye taşıyacak!

Çift Oluklu Koli ve Özellikleri

Çift oluklu koli seçiminde hata yapmak istemiyorsanız alanında uzmanlaşmış bir üretici ile çalışmak size katkı sağlayacaktır. Bu anlamda size üretiminde herhangi bir kusur olmayan koliler ile hitap eden www.koliciden.com ile tanışmaya ne dersiniz?

Çift oluklu koliler; B ve E dalganın birleştirilmesi ile ortaya konan mikrodopel kolilerdir. Piyasada mikro dopel koli olarak da adlandırılan çift oluklu ambalaj malzemelerinin kalınlık değerleri 3,2 mm ila 4,5 mm arasında değişiklik gösterebilmektedir. Genellikle hassas ve kırılmaya müsait ürünler için tercih edilen bu kolilerin kalitesi tartışmasızdır.

Çift oluklularda E ve B dalgaları ile oluşan kolilerin yanı sıra B ve C dalgalarından oluşan koliler de vardır. Kalınlık değerleri 5,5 mm ila 6,5 mm arasında değişen bu kolilerin darbelere karşı dayanıklılığı çok daha fazladır. Daha hassas malzemeler için bu koli çeşidini kullanmanız sizler açısından daha sağlıklı olacaktır.

Hazır Kilitli Kutular

Ürünlerinizin müşterilerinize ulaştırılması aşamasında kullandığınız ambalaj malzemelerinin daha gösterişli ve kaliteli olmasını mı hedefliyorsunuz? Hazır kilitli kutular sayesinde hem birbirinden şık tasarımlara sahip kutulara sahip olacak hem de ürünlerinizi dışarıdan gelen etkilere karşı koruyabileceksiniz.

Üretim ve dağıtımını gerçekleştirdiğiniz ürünlerin kendine has kutular ile tüketiciye sunulması ürünün çekiciliğini arttırdığı gibi ürünün güvenliği açısından da daha önemlidir. Bilgisayar, cam eşyalar veya fotoğraf baskıları için hazırlanmış özel kutular tamamen ürüne özel hazırlandığından ürünlerin zarar görmesine maksimum seviyede engel olunur. Ebat ve adet konusunda herhangi bir sınırlamanın olmadığı bu ürünler ambalaj malzemesi sektörünün en kaliteli seçenekleri arasında yerini almayı başarır.

Hazır Kilitli Koliler ve Özellikleri

Sizler için en kaliteli mukavvadan hazırlanan ve dayanıklılığı ile dikkat çeken kilitli koliler arasında herhangi bir şekil sınırı yoktur. Ürünlerinize uygun bir şekilde tasarlanmasını sağladığımız veya sizlerden gelen tasarımları uygun formatta hazırlayarak kutu haline getirdiğimizi ifade etmek gerekir. Bu kutuların kilitli olarak adlandırılmasında ki temel amaç kıvrım noktaları belirlenen kutuların kolay bir şekilde birbirine geçirilmesi ile ürünün yerleştirileceği kutular elde edilir.

Hazır kilitli kutular konusunda ön plana çıkan ve dikkat çeken özellik herhangi bir yapıştırma materyaline ihtiyaç duyulmamasıdır. İç içe geçmeli bir şekilde hazırlanması daha sağlam bir yapı elde edilmesine olanak sağlanır. Siz de ürünlerinizin daha güvenli ve gösterişli bir şekilde ambalajlanmasına ihtiyaç duyuyorsanız http://www.koliciden.com ayrıcalığını yaşamaya başlayabilirsiniz.

Kutu İmalatı

Kutu imalatı, http://www.koliciden.com olarak sizlere sunduğumuz hizmet türleri arasında yer almaktadır. Günümüzde pek çok alanda yoğun bir şekilde tercih edilen kutular firmamız tarafından en iyi ve en kaliteli şekilde üretilerek sizlere sunulmaktadır. Sizin de çeşitli kutulara ihtiyacınız varsa koliciden.com’u tercih ederek kusursuz bir hizmet alabilirsiniz.

Firmamızın en kaliteli ve güvenilir şekilde kutu imalatı yaptığından bahsettik. Söz konusu kutu imalatında üretilen kutu türlerini ise aşağıdaki gibi açıklayabilmemiz mümkündür.

Karton Kutunun Özellikleri ve Kullanım Alanları

Karton kutular son derece geniş kullanım alanına sahiptir. Bu nedenle karton kutu imalatının da son derece yaygın ve önemli olduğunu rahatlıkla ifade edebilmemiz mümkündür. Karton kutular; kuru gıdadan pastaya, oyuncaktan tekstile, dondurmadan deterjana pek çok ürünün saklanmasında kullanılabilmektedir. Bu nedenle firmamız karton kutu alanında gelmiş ürünleri sizlere sunmaktadır. Yukarıda da bahsedildiği gibi karton kutuların birbirinden farklı özellikler de ve çeşitlerde üretilebilmesi ve kişilerin beğenisine sunulabilmesi mümkündür. Söz konusu karton kutular; neme karşı dirençli, gıdalara uygun, ağartıcı herhangi bir ürün kullanılmayan ve kolay katlanabilir şekilde üretilmektedir. PE, PP ya da PET film ile lamine edilen kartonların da üretildiğini ifade edebilmemiz mümkündür. Karton kutulara yalnızca kartondan üretilmeye bilir. Bazı noktalarda bir iç ambalaj kullanılabilmektedir. Bu sayede karton kutuların kullanım alanları da arttırılabilmektedir. Bunun yanı sıra bu sayede karton kutuların farklı ürünler ile de kullanımı artabilmektedir.

www.koliciden.com Ayrıcalıkları

www.koliciden.com kurulduğu günden bu yana müşterilerine en iyi ve en hızlı hizmeti vermek için çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Bu noktada ürettiği ürünleri en hızlı şekilde müşterilerine ulaştırmayı başaran http://www.koliciden.com ile siz de birbirinden eşsiz kutulara sahip olabilirsiniz. Yukarıda bahsedilen kutu çeşitlerinden kendiniz için en uygun olanı tercih ederek kısa bir süre içerisinde sipariş verebilir ve kutuların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Sipariş vermeniz durumunda kısa bir süre içerisinde siparişleriniz elinize ulaşacaktır.