STOK'TA Hazır Ürünlerimiz SİZİ BEKLİYOR!

KOLİCİDEN.COM KOLİ ve KUTU İMALATI

  • Anasayfa
  • 20x10x10 cm Hazır Kraft Dopel Koli  • image

20x10x10 cm Hazır Kraft Dopel Koli

20x10x10 cm hazır kraft dopel koli çeşidi; Çift oluklu koli, hazır koliler olup her zaman stoklarımızda gel al avantajıyla sizi bekliyor.

- ÖNEMLİ BİLGİ : Şehirler arası gönderimlerde Ambar ve Kargo Ücreti alıcıya ait olup; istanbul içi kamyon bazında yapılacak teslimatlar tarafımızca ücretsiz yapılmaktadır. Koli ve Kutu Ürünlerini Depomuza Gelip Kendi Aracınızla Aldığınızda GEL AL AVANTAJ'ından faydalnır ve daha az Para Ödemiş olursunuz.


Koli Özellikleri

20(cm) X 10(cm) X 10 (cm) Boyutlarındaki Kolinin Desisi: 0.66667 'dir

20(cm) X 10(cm) X 10 (cm) Koli Kullanım Alanları; Taşıma, saklama kolileri geçici veya uzun süre ile kaldıracak olduğunuz belge, ürün, eşya, ofis, ev malzemeleri depolama, ramazan kolisi veya nakliye amaçlı kullanılan, Oluklu mukavvadan dopel olarak üretilmektedir.

Koli Kullanım Amacı; Kulanım kolaylığı bulunan, çalışma alanınızı genişletecek olan Koli çeşididir.

KOLİCİDEN.COM; Gel al avantajı nedir? Firmamız sürekli stoklarında hazır koli modellerini bulundurmaktadır. Bu sebeple acil koli lazım olması durumunda uğrayacağınız ilk yer koliciden.com olacaktır. Fiyat bakımından size ayrıca kolaylık sağlıyoruz; Kendi aracınızla gelip depomuzdan hazır koli modellerini aldığınızda cebinizden daha az para çıkmış olacaktır.

KOLİCİDEN.COM; Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan anlayışa sahip, esnek yönetim ve müşterileriyle kurduğu yakın ilişki sonucunda tercih edilen bir kutu koli üretici firması olmuştur.Anahtar Kelimeler; 20x10x10 cm koli, Koli, kolici, hazır koli, hazır gel al koli, koli fiyat, koli model, koli özellikleri, koli çeşitleri, koli imalatı, Kraft koli, dopel koli, oluklu koli,

Şehirler arası gönderimlerde Ambar ve Kargo Ücreti alıcıya ait olup; istanbul içi kamyon bazında yapılacak teslimatlar tarafımızca ücretsiz yapılmaktadır. Koli ve Kutu Ürünlerini Depomuza Gelip Kendi Aracınızla Aldığınızda GEL AL AVANTAJ'ından faydalanır ve daha az Para Ödemiş olursunuz.
Gönderilen kargolar karşı taraf ödemeli olarak gönderilir. Müşterilerimiz dilerse anlaşmalı kargo firmalarını bize bildirilmesi durumunda siparişleriniz anlaşmalı çalıştığınız kargo şirketine verilecektir.

KOLİCİDEN.COM | QNB FİNANS BANK HESAP BİLGİLERİ
Hesap Adı : Cebrail AYZİT
IBAN : TR35 0011 1000 0000 0095 7249 10


Ödemesi alınmayan siparişler işleme alınmayacaktır.