STOK'TA Hazır Ürünlerimiz SİZİ BEKLİYOR!

KOLİCİDEN.COM KOLİ ve KUTU İMALATI

  • Anasayfa
  • 4,5x4,5x12 cm Hazır Kraft Kilitli Kutu Çeşidi  • image

4,5x4,5x12 cm Hazır Kraft Kilitli Kutu Çeşidi

4,5x4,5x12 cm hazır kraft kilitli kutu çeşidi; Kurulumu çok rahat ve pratiktir. Hazır kutular olup her zaman stoklarımızda gel al avantajıyla bulunur.

- ÖNEMLİ BİLGİ : Şehirler arası gönderimlerde Ambar ve Kargo Ücreti alıcıya ait olup; istanbul içi kamyon bazında yapılacak teslimatlar tarafımızca ücretsiz yapılmaktadır. Koli ve Kutu Ürünlerini Depomuza Gelip Kendi Aracınızla Aldığınızda GEL AL AVANTAJ'ından faydalnır ve daha az Para Ödemiş olursunuz.


Kutu Özellikleri ve Desi Oranı

4.5(cm) X 4.5(cm) X 12 (cm) Boyutlarındaki Paketin Desisi: 0.081 'dir

4.5(cm) X 4.5(cm) X 12 (cm) Kutu Kullanımı; Kurulumu çok rahat ve pratiktir.

Ürünlerin hem korunması hem de görselliğine katkı sağlayan kutu modelidir.

E-ticaret veya üretimini yaptığınız ürünleri paketlemek, kargo yapmak ve ürün muhafazası için idealdirler.

Üretimde istenilen ebat ve şekillerde kalıp yapılarak imalatı yapmak mümkündür.

Koli bantı kullanmadan ürün ambalajlanması rahatlıkla yapılır. Bu sayede size rahat bir kullanım sunar hem de zamandan kazandırır. 

KOLİCİDEN.COM; Gel al avantajı nedir? Firmamız sürekli stoklarında hazır koli modellerini bulundurmaktadır. Bu sebeple acil koli lazım olması durumunda uğrayacağınız ilk yer koliciden.com olacaktır. Fiyat bakımından size ayrıca kolaylık sağlıyoruz; Kendi aracınızla gelip depomuzdan hazır koli modellerini aldığınızda cebinizden daha az para çıkmış olacaktır.

KOLİCİDEN.COM; Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan anlayışa sahip, esnek yönetim ve müşterileriyle kurduğu yakın ilişki sonucunda tercih edilen bir kutu koli üretici firması olmuştur.Anahtar Kelimeler; 4, 5x4, 5x12 cm Kraft kilitli kutu, kutu, kutu üretim, hazır kilitli kutu, kilitli kutu fiyatları, kilitli kutu özellikleri, kargo kutusu, ürün kutusu, Kraft karton kutu ,

Şehirler arası gönderimlerde Ambar ve Kargo Ücreti alıcıya ait olup; istanbul içi kamyon bazında yapılacak teslimatlar tarafımızca ücretsiz yapılmaktadır. Koli ve Kutu Ürünlerini Depomuza Gelip Kendi Aracınızla Aldığınızda GEL AL AVANTAJ'ından faydalanır ve daha az Para Ödemiş olursunuz.
Gönderilen kargolar karşı taraf ödemeli olarak gönderilir. Müşterilerimiz dilerse anlaşmalı kargo firmalarını bize bildirilmesi durumunda siparişleriniz anlaşmalı çalıştığınız kargo şirketine verilecektir.

KOLİCİDEN.COM | QNB FİNANS BANK HESAP BİLGİLERİ
Hesap Adı : Cebrail AYZİT
IBAN : TR35 0011 1000 0000 0095 7249 10


Ödemesi alınmayan siparişler işleme alınmayacaktır.