STOK'TA Hazır Ürünlerimiz SİZİ BEKLİYOR!

Türkiye'nin En İyi Koli, Kutu Üreticisi!

Tek Oluklu Koli İmalatı

Tek Oluklu Koli İmalatı

Firmamız, tek oluklu koli tipleri kapsamında tüm ölçülerde tek oluklu karton kolileri üretmektedir. Tek oluklu koli ihtiyaçlarınız için bize ulaşın.

Tek Oluklu Koli Toptan Üretim

Tek oluklu koli üretimi oluklu mukavvadan mamüldür. Tek oluklu koli basit nakliyecilik işlemleri amacıyla en en uygun koli türlerinden biridir. Koli, yapısı gereği hafif lakin sağlam bir üründür. Oluklu mukavvadan imal edilen koliler de başka türlere göre daha sağlamdır.    

Tek Oluklu Koli Üretim Hakkında!

Tek oluklu koli üretimi amacıyla ilk adım nitelikli hammaddedir. Kaliteli hammadde ve üstün teknoloji ile her vakit nitelikli ürün çıkmasını sağlamaktadır. Firmamız, tek oluklu koli tipleri kapsamında tüm ölçülerde kolileri üretmektedir. 

Tek oluklu koli; Oluklu mukavva, oluklu bir oluklu levha ve bir ya da iki düz astar levhadan oluşur. Oluklar kutunun derinliklerine paralel olarak uzanır ve istifleme veya depolama amacıyla sağlamlık sağlar.  

Tek oluklu koli dalgaları oluklu mukavva üretim sürecinin standart bir durumudur. Tek oluklu koli üretim adımında dalgalara oluşturulan işlemler yardımıyla imal edilmektedir ve müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. 

Koliciden.com, oluklu mukavva üretiminde yüksek teknoloji sahibi olan makineleri kullanmaktadır. Bu makineler yardımıyla dalgalar daha basit ayrılır ve tek oluklu koliler daha sağlıklı üretilmesi sağlanmaktadır. 

Tek Oluklu Koli Fiyatlandırması Nasıl Yapılır?

Tek oluklu koli fiyatları firmamız yönünden müşteri merkezli olarak sunulmaktadır. Tek oluklu koli, çift oluklu koliye göre daha makul fiyatlarla hizmete çıkmaktadır. Oluklu mukavvadan imal edilen bir madde bulunduğu amacıyla başka koli türlerine göre ucuz değildir. 

Tek Oluklu Koli Fiyatları?

Tek oluklu koli; müşterilerimizin talep ettikleri ebat, adet ve miktarına göre özel üretim yapılıp; fiyatlandırılması da bu talepler doğrultusunda verilmektedir. Dilerseniz hazır stokta bulunan gel al kolilerimizi de alabilirsiniz.