STOK'TA Hazır Ürünlerimiz SİZİ BEKLİYOR!

Türkiye'nin En İyi Koli, Kutu Üreticisi!

Fantezi Kutu Toptan Üretim

Fantezi Kutu Toptan Üretim

Fantezi kutu çeşit ve modelleri burada; Fantezi kutu üretimi mukavva sıvamalı ya da bristol kutu olarak imal edilir.

E-Ticaret Kutusu, E-Ticaret Kargo Ürün Paketleme Saklama Kutularını Üretiyoruz.

Koliciden.com sizin için Fantezi kutuları en kaliteli ve uygun fiyatlar ile imal etmektedir. Fantezi kutu modellerinde istediğiniz ölçülerde ve sayıda üretim için biz ulaşın yardımcı olalım. Hızla büyüyen markaların müşterilerine kalite ve güven hissettirmelerinde büyük etkisi olan fantezi kutu ürünleri satın alma sonrası müşteri memnuniyetini arttırmaktadır.

Fantezi kutu sektörlere göre çok önem arz eden bir kutu modelidir. Ürünleri daha şık ve daha gösterişli bir şekilde müşterilerinize sunmak için bu kutu modellerini tercih etmelisiniz. Fantezi Kutular uzun süreli müşterinin gözü önünde kalması marka bilinirliğini artmasına ve de tekrar satın alma eğilimine girmesine yardımcı olur. Satışlarınızın uzun vadede artması, müşteri sürekliliği, üçüncü kişilere ulaşım sağlaması fantezi kutu ürünün tercih nedenlerindendir.

Fantezi Kutuların Sektörlere Göre Kullanımı

- Hediyelik Kutular

- Promosyon Kutular

- Pencereli Kutular

- Pvc Kutular

- Elips Kutular

- Özel Tasarım Kutular

- Sıvama Kutular

- Taşlama Kutular

- Kozmetik Kutuları

- Tekstil Kutuları

- Kuyumcu Kutuları

Karton Kapaklı, Şeffaf Gövdeli, Dıştan Geçme Kapaklı, Standart Zıvanalı olma özellikleri Fantezi kutu özellikleri arasındadır. 

Üretimde İse; Kuşe, Özel Kağıt, Cilt Bezi, Flok seçenekleri vardır. 

Fantezi Kutu Fiyatları?

Fantezi Kutu modellerin fiyatları, Kutunun özellikleri, kutunun ölçüleri, ve verilecek kutu siparişinin adet, miktarına göre farklılık gösterebilir. koliciden.com kutu üreticisi kutu sektöründe size en iyi en kaliteli kutu fiyatları vermektedir. Fantezi Kutu ve daha fazlası için bizim iletişime geçin.

KOLİCİDEN.COM; Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan anlayışa sahip, esnek yönetim ve müşterileriyle kurduğu yakın ilişki sonucunda tercih edilen bir kutu koli üretici firması olmuştur.